Odwołanie wiceprezydentów

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk ogłosił odwołanie wiceprezydentów Renaty Granowskiej i Michała Młyńczaka. Decyzja ta została podjęta w związku z uchwałą Zarządu Miasta Wrocławia i Powiatu Wrocławskiego Koalicji Obywatelskiej, która cofnęła rekomendację dla obu osób.

Odwołanie wiceprezydentów

Prezydent Jacek Sutryk podziękował odwołanym wiceprezydentom za dotychczasową pracę i zaangażowanie na rzecz Wrocławia. Zarówno Renata Granowska, jak i Michał Młyńczak są doświadczonymi samorządowcami, którzy przez lata pracowali na rzecz rozwoju miasta. Prezydent wyraził nadzieję, że ich doświadczenie i wiedza będą nadal wykorzystywane w pracy na rzecz Wrocławia.

Przyszłość Wrocławia

Odwołanie wiceprezydentów to ważna zmiana w strukturze władz miasta. Prezydent Jacek Sutryk zapowiedział, że będzie dążył do wykorzystania doświadczenia i wiedzy odwołanych wiceprezydentów w dalszej pracy na rzecz rozwoju Wrocławia. Miasto stoi przed wieloma wyzwaniami, takimi jak rozwój infrastruktury, ochrona środowiska i promocja gospodarcza.

Źródło: wroclaw.pl